Wysoce zaawansowana bezkontaktowa technologia pomiarowa

QUICK VISION Pro, nasza rodzina wizyjnych maszyn pomiarowych CNC.

Wydajność optyczna naszych obiektywów zastosowanych w maszynach QUICK VISION Pro jest tak wysoka, że mikrofotografowie na całym świecie używają ich do pokazania nawet najmniejszych elementów - szczegółowych, wyraźnych i ostrych.

Urządzenia te mają szerokie spektrum wykorzystania w przemyśle, jednak są trzy branże, które najbardziej korzystają z tej serii:

Medyczna

Dzięki powiększeniu do 4300x, różnym rodzajom automatycznego ogniskowania oraz funkcji wykrywania krawędzi w wysokiej rozdzielczości QUICK VISION Pro pozwala na bezdotykowy pomiar o wysokiej dokładności najdelikatniejszych detali.

Motoryzacyjna

Maszyna QUICK VISION Pro jest idealnym rozwiązaniem do stosowania w procesach produkcyjnych. Na przykład przy wstępnym montażu pakietów rdzenia silnika, cienkich i trudno dostępnych do pomiaru lub przegród do ogniw paliwowych, czyli detali z bardzo drobnymi nierównościami powierzchni, wymagającymi precyzyjnego pomiaru.

Półprzewodników

Maszyna QUICK VISION Pro synchronizuje działanie jednostki głównej ze światłem stroboskopowym kamery pomiarowej, zapewniając przyspieszony pomiar i zwiększoną wydajność produkcji układów scalonych. Stolik porusza się bez zatrzymywania, podczas gdy system mierzy wiele elementów w celu sprawdzenia błędów wymiarowych lub obecności obcych substancji, co może znacznie skrócić czas cyklu.

Odpowiednia do pomiaru informacji o pozycji w procesie RDL dla pakietu półprzewodnikowego FO-PLP.

Bez względu na branżę seria Quick Vision Pro poprawia wydajność!

Dowiedz się więcej
Wysoce zaawansowana bezkontaktowa technologia pomiarowa

Kolorowe oświetlenie LEDMitutoyo_011_CMYK_new.png

Najczęściej stosowanym standardem w całej branży jest białe oświetlenie LED. Quick Vision Pro może być opcjonalnie wyposażone w kolorowe oświetlenie pierścieniowe LED. Kolorowe oświetlenie LED pomaga podkreślić kontrast krawędzi przez zmianę barwy emitowanego światła. 

Funkcja wyświetlania obrazu pseudokolorowego generuje obraz z wysoką wiernością odwzorowujący kolory z każdego z obrazów usyskanych przez oświetlenie RGB. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat tej funkcji zachęcamy odwiedzić tę stronę.

2I6A6916-R_new.png2I6A6916-G_new.png2I6A6916-B_new.png2I6A6916-RGB_new.png

 

 

Mitutoyo_020_new.pngMitutoyo_021_new.pngMitutoyo_022_new.pngMitutoyo_019_new.png

 

 

Block_Red_new.pngBlock_Green_new.pngBlock_Blue_new.pngblock_M_new.png

Skontaktuj się z nami!

 

Główne funkcje Quick Vision

  • Ruch kamery i światło stroboskopowe są zsynchronizowane, aby wykonywać ciągłę pomiary wizyjne bez zatrzymywania stolika. Umożliwia to wykorzystanie funkcji STREAM do radykalnego skrócenia czasu pomiaru.

  • Wyposażony standardowo w nową funkcję StrobeSnap, zwiększa szybkość pomiaru. Funkcja StrobeSnap umożliwia szybkie wykrywanie krawędzi podczas ruchu, co skraca czas pomiaru o 45% w porównaniu do urządzeń z naszej poprzedniej generacji D.

  • Automatyczne ustawianie ostrości ze śledzeniem (TAF) zapewnia szybki pomiar krawędzi. Laser umożliwia szybkie śledzenie zmian wysokości mierzonego elementu w osi Z. W połączeniu ze StrobeSnap lub STREAM znacznie zwiększa efektywność działania, co skutkuje dużym wzrostem przepustowości pomiarów.

*Aby uzyskać więcej informacji na temat specyfikacji wszystkich modeli z serii QVPro, zachęcamy do odwiedzenia strony sklepu internetowego.

 

Zdobądź STREAM dziś!

Kod captcha

Ważne:

Ta funkcja wymaga do działania maszyny Quick Vision Pro. Aby móc dalej korzystać z funkcji STREAM po zakończeniu 6-miesięcznego okresu próbnego, konieczny jest zakup tej funkcji Quick Vision Pro.

Zamawiając funkcję Mitutoyo Stream na bezpłatny okres próbny, wyrażasz zgodę na to, że autoryzowany przedstawiciel Mitutoyo Europe skontaktuje się z Tobą za pośrednictwem poczty e-mail w celu dostarczenia klucza do odblokowania funkcji w Twoim oprogramowaniu. Wymaga to kompletności i poprawności Twoich danych kontaktowych, w szczególności adresu e-mail i numeru telefonu.

Quick Vision Pro Film

Zobacz, jak działa to dobrze zaprojektowane urządzenie, które zapewnia bardzo dokładne pomiary i autofokus. Quick Vision Pro nigdy nie przestaje się rozwijać!

Obejrzyj film

Zamów QV-PRO dziś!

Przejrzyj nasze wizyjne systemy pomiarowe i sprawdź naszą serię QUICK VISION Pro, aby znaleźć ten, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb. Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz tutaj na dowolnym urządzeniu mobilnym lub stacjonarnym.

Zamów dziś

Broszura Quick Vision Pro

Sprawdź wszystkie szczegółowe informacje o Quick Vision Pro, których potrzebujesz.

Obejrzyj broszurę