Mitutoyo Europe ogłasza rezygnację z uczestnictwa na Control Show Stuttgart 2024

2I6A0792_WEB.jpg

Mitutoyo, światowy lider w dziedzinie precyzyjnych przyrządów pomiarowych i rozwiązań metrologicznych, ogłasza swoją decyzję o rezygnacji z uczestnictwa na Control Show Stuttgart w 2024 roku.

Mitutoyo docenia znaczenie Control Show w Stuttgarcie i wyraża wdzięczność za długoletnią współpracę. Jednakże w duchu planowania strategicznego i zaangażowania klientów Mitutoyo zdecydowało się przesunąć swoje zasoby na wystawy branżowe w 2024 r., tworząc bardziej ukierunkowane możliwości nawiązania kontaktu z klientami i partnerami. Decyzja ta jest zgodna z niekończącym się zaangażowaniem Mitutoyo w dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań i innowacji w świecie zapewniania jakości.

2I6A6523_WEB.jpg

Uczestnicząc w targach dostosowanych do konkretnych branż, Mitutoyo ma na celu bliższy kontakt z profesjonalistami i entuzjastami, zapewniając platformę do prezentacji postępów w metrologii i technologiach pomiarów precyzyjnych.

Mitutoyo planuje powrócić na Control Show Stuttgart w 2025 r., prezentując wiele nowości i postępowych rozwiązań metrologicznych. Już teraz Mitutoyo nie może się doczekać ponownego nawiązania kontaktu ze społecznością światową podczas tego prestiżowego wydarzenia i wzmocnienia swojego zaangażowania w dążenie do doskonałości w zakresie precyzyjnych pomiarów.

2I6A6577_WEB.jpg

Więcej informacji w oficjalnym komunikacie.